Chlorella:

  • pomáhá lépe se vypořádat se stresem a únavou
  • posiluje imunitní systém
  • reguluje hladinu cholesterolu a tlak krve
  • aktivně se účastní krvetvorby
  • chrání před nežádoucími účinky UV záření
  • zlepšuje kondici – regeneruje fyzické síly
  • doplní vitamíny a minerály

A co na Chlorellu říkají sportovci a trenéři?

chorella

Šéftrenér a manažer Úseku běžeckých disciplín Svazu lyžařů České republiky Květoslav Žalčík

Naší snahou je získat ve „Zlaté éře“ běžeckého lyžování odpovídající partnery pro spolupráci s našimi reprezentanty a jednou z forem spolupráce je získávání kvalitních stravních doplňků a regeneračních preparátů,jež pracují na co nejpřírodnější bázi.O Vašich výrobcích jsme se dočetli před 4 lety a po konzultacích se sportovci a lékařem jsme věřili,že zapadnou do naší koncepce.Mohu potvrdit,že po dobu našeho kontaktu s firmou Chlorella centrum spolupracujeme na vysoké úrovni a mě především těší kladná odezva mezi sportovci.Věřím,že cestu k Vám si najdou i lidé,kteří chtějí žít zdravým způsobem života a Váš výrobek jim k tomu může napomoci.

Šéflékař reprezentačního družstva v běhu na lyžích MUDr.Martin Koldovský

Považuji Chlorellu tabs za velmi kvalitní výrobek a našim reprezentantům jsem ho doporučil,větší část reprezentace ho pravidelně užívá.Za obrovský klad považuji zlepšení celkového zdravotního stavu a odolnost sportovců ve velmi náročných klimatických podmínkách,kde se ve svém tréninkovém procesu nacházejí.Zvlášť oceňuji,že produkt je vyvíjen a vyráběn na přírodní bázi a máme k němu důvěru.

Reprezentant v běhu na lyžích Petr Michl

S výrobkem jsem se seznámil před 3 lety a mám pro něj visačku „Dost dobrý“.Mohl jsem si na vlastní kůži vyzkoušet jeho účinky a jednoznačně mohu potvrdit,že mi pomáhá k rychlejší regeneraci sil po tréninku i po náročném cestování.Jsem přesvědčen,že mi napomohl snížit nemocnost a to je pro mne především v hlavní závodní sezóně nesmírně důležité.

Reprezentant v běhu na lyžích Jiří Magál

Řasy jsem zařadil mezi regenerační látky pře 4 roky,kdy jsem míval poměrně časté zdravotní problémy s nachlazením a zápaly v krku.
S jistotou mohu říci,že moje kolonka v tréninkovém deníku-Dny nemoci- vykazuje podstatné snížení a mám tak v tréninku výrazně lepší pocity.I mezi jednotlivými fázemi trénování se cítím lépe.a tak si přeji,aby to vydrželo až do Olympijských her.

Sportovci a Chlorella

kromě vyváženého jídelníčku s bohatým zastoupením zeleniny se doporučují i vhodné potravinové doplňky, které musí hradit zvýšený výdej energie, minerálů i vitamínů. Tyto doplňky by měly nejen udržovat, ale dokonce rozvíjet kondici a vitalitu svalů. Určitě by při zvýšené zátěži měly chránit šlachy, svalové úpony, vazy a klouby.
Na základě několikaleté klinické praxe jsme předsvědčení, že pro začínající, pokročilé i špičkové sportovce je ideálním potravinovým doplňkem s dlouhodobými pozitivními účinky právě sladkovodní řasa Chlorella
Hlavní výhodou je její unikátní skladba minerálů, vitamínů a bílkovin. Nesmírná energie této drobné řasy se do organismu uvolňuje pomalu, rovnoměrně a hlavně dlouhodobě
Sportovci potřebují vydatný zdroj energie, vhodných bílkovin, minerálů a vitamínů, který se bude do krevního řečiště namáhaného organismu dostávat plynule, pravidelně a dlouhodobě