Přichází podzim a Ty jako vždy citiš že muže to být tězký čas pro děti. Jsi maminka, tak dobře viš, že kdy organizmus dočerpává síly z letních měsíců a nastupuje stres ze zkoušení ve škole to začínají útočit virózy a jiná respirační onemocnění. Déšť a kratší dny budou mít negativní vliv na zdravi dětí. Zejména pro školáky je podzimní období velmi náročné, protože klade obrovské nároky na jejich psychickou a fyzickou výkonnost.

Imunitní systém je nejdůležitější

Nejlepší řešení je každý den podporovat imunitní systém. Každý ví, že vitamíny a minerální látky mohou udělat užasné věcí pro zdravi. Už několik let na českém trhu existuje Vibovit, produkt který obsahují vitamíny a minerální látky, které jsou duležité pro každého malého cloveka pro zdravý růst a vývoj. Vitamin C, který podporuje imunitní systém a snižuje únavu a vyčerpání. Niacin- přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamin E, který ma ochranný učinek. A ještě: Zinek, Vitamin A, Folat, Selen, Biotin, Vitamin D a  Vitamin B12. Minerální látky a vitamíny mají dobrý vliv na imunitni systém deti.

dvojice

Ovocné chuti pro děti

Vitamíny Vibovit pro děti jsou pro děti od 3 let. Kvůli toho, že neexistuje jedno universální složení, které by dokázalo pokrýt výživové potřeby dětí všech věkových kategorií – existuji tří doplňky stravy Vibovit. Vibovit želé pro děti od 3 let to komplex 10 vitaminů a minerálních látek ve formě želé s vynikající ovocnou chutí. Vibovit Junior je komplex 13 vitaminů a minerálních látek ve formě zábavně tvarovaných cucavých tablet s příchutí lesních plodů. Vibovit School – komplex 17 vitaminů a minerálních látek ve formě zábavně tvarovaných cucavých tablet s příchutí lesních plodů, který je určen pro děti od 8 let. Děti budou mít radost a Ty budeš spokojená že mají vitamíny a minerální látky. Podzim nebude už strašný nebo pro tebe nebo pro tve děti.